کاشت مو،کاشت ابرو

 آنچه در ادامه میخوانید.....!

  • انواع روش های کاشت مو کدامند؟
  • کدام روش برای کسانی که میخواهند سطح کوچکی از موهای سرشان را بکارند مناسب تر است؟
  • fit و fut هرکدام چگونه انجام میشوند؟؟
  • آیا موهای کاشته شده مثل موهای طبیعی هستند یا محدودیت هایی دارند؟؟
  • مزایای کاشت مو چیست؟؟
  • گالری عکس  نمونه های کاشت موی انجام شده در کلینیک تخصصی نوینcool

 

کلینیک تخصصی پیوند مو و ابروی نوین، با بیش از 10 سال سابقه موفق در زمینه کاشت مو؛و حضور پزشکان متخصص در پیوند مو و ابرو،به شما اطمینان میدهد که بهترین نتیجه را دریافت میکنید.دپارتمان تخصصی پیوند موی نوین در طی این 10سال افتخار پذیرش بیش از 2000 نفر مراجعه کننده جهت کاشت مو و ابرو را داشته است.

 

تیم مجرب کاشت موی کلینیک نوین دارای سابقه ی بیش از 10سال فعالیت در حوزه کاشت مو، و همچنین برگزاری دوره های پیشرفته آموزش کاشت مو برای پزشکان و تکنسین ها،با افتخار پذیرای شما مراجعین عزیز است.

 

 

 

 انواع روش های کاشت مو :

 

 

امروزه رایج ترین و بهترین روش های کاشت مو FIT یا FUT هستند.

 

FUT : در این روش نیاز به تراشیدن موهای کل سر نیست.وفقط موهای  ناحیه ای در پشت سر  که توسط متخصص مشخص شده تراشیده میشود.

سپس ناحیه به صورت موضعی بیحس میشود و مرحله برداشت فولیکول ها  انجام میشود.در این مرحله تیم تکنسین ها در زیر میکروسکوپ گرافت هارا جدا سازی کرده و آن ها را برای مرحله کاشت آماده میکنند.و سپس گرافت ها با طبیعی ترین خط رویش ممکن کاشته میشوند.

معمولا ترمیم محل برداشت به حدی با ظرافت انجام میگیرد که هیچگونه جای زخم یا بخیه ای نمیماند.در حال حاضر این روش مطمعن ترین روش برای پیوند مو در کل دنیاست.و بیش از 90 درصد استفاده کنندگان به نتیجه ی دلخواهشان رسیده اند.

در این روش فقط یک نوار کوچک از موهای پشت سر تراشیده میشود

 

FIT : این روش یک روش پیوند موی بدون جراحی است. در این روش اغلب به وسیله پانچ از موهای ناحیه پشت سر و بالای گوش ها برداشته میشود.و توسط پانچ مرحله کاشت نیز در نقاط مورد نظر  انجام میشود.این روش برای افرادی که قسمت کوچکی برای کاشت دارند بسیار مفید است.ومعمولا موها بصورت کامل تراشیده میشوند.

 

 

کاشت مو چه مزایایی دارد؟؟؟

  1. موهای کاشته شده دائمی هستند .
  2. تمام اقداماتی که برای موهای طبیعی انجام میدهید مثل شستشو ،رنگ کردن و... به روی موهای کاشته شده نیز قابل انجام است.
  3. موهای کاشته شده مثل موهای طبیعی رشد خواهند کرد.
  4. بعد از جراحی با صلاحدید پزشک ،فرد میتواند از اقداماتی مثل مزوتراپی برای تقویت کلیه موها استفاده کند و با حمایت آن ها و پرپشت شدن موها فرآیند جوانسازی فرد به وضوح قابل مشاهده میشود. 

 

پیشنهاد ویژه کلینیک تخصصی نوین به شما

 

 

 

 

برای مشاهده نمونه های بیشتر عکس یا فیلم میتوانید به پیج اینستاگرام کلینیک نوین به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

 

clinic.novin

 

 

موارد جایگزین عمل جراحی کاشت مو
درمان های دارویی برای ریزش مو وجود دارد. استفاده از روش هایی نظیر مزوتراپی، پی آر پی و استعمال داروهای تقویت مو در حدود 80% آقایان مفید بوده اند. در صورت عدم نتیجه بخشی این روش ها، روش هایی نظیر کاشت مو کاشت ابرو، ترمیم مو و پیوند مو به بیماران توصیه می شود.

البته باید توجه داشت که این روش ها موثر می باشند اما به هیچ وجه مانند روش کاشت مو دائمی نمی باشند. زیرا به محض قطع داروها، ریزش موهای شما ممکن است دوباره برگردد.

 

 

دوران نقاهت
بسته به روش انتخابی و نوع شغل بیمار، وی می تواند به طور متوسط یک هفته بعد از عمل به فعالیت روزانه خود ادامه دهد. اغلب بیماران به صورت عادی، سه روز پس از عمل به شغل خود ادامه می دهند. در جلسات مشاوره، به بیمار در این مورد اطلاعات لازم داده می شود.

درصد موفقیت عمل کاشت مو و کاشت ابرو
در بیماران غیر سیگاری، حدود 95-98 درصد گرافت های پیوند زده شده در عمل کاشت، قابلیت رشد پیدا می کنند. شما می توانید بالاترین درصد موفقیت عمل کاشت مو را در کلینیک تخصصی پوست و کاشت موی نوین تجربه نمایید.