تشخیص بهترین دستگاه لیزر مو

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

چگونه دستگاه لیزر مو مناسب را تشخیص دهیم ؟

یکی از مهمترین مراحل انجام لیزر موهای زائد تشخیص و انتخاب دستگاه مناسب و متناسب با شرایط بدن و جنس و وضعیت موهای هر فرد است . استفاده از دستگاههای مختلف برای از بین بردن موهای زائد با لیزر بسیار مهم است . با پیشرفت هر روزه تکنولوژی این دستگاهها باید بهترین گزینه را انتخاب کرد . تا بهترین نتیجه را ببینیم .

فرقی نمی کند قصد از بین بردن موهای کدام قسمت از بدن خود را دارید در صورتیکه به کلینک لیزر مو مناسب که دستگاههای قوی ندارند بعلت استفاده از آی پی ال ضعیف پس از چند ماه موهای شما مجددا شروع به رویش می کنند . در نتیجه تمامی زحمت و هزینه ای که صرف کرده اید به هدر خواهد رفت .

یکی از سخت ترین کار ها برای بیماران تشخیص دستگاه مناسب برای لیزر مو است بهترین گزینه پیشنهادی ما برای شما این است که بر روی بخشی از بدن لیزر را تست کنید . این روش مطمئن ترین راه برای تشخیص دستگاه لیزر مو مناسبتان است . این تست در اغلب کلینیک های پوست و مو که خدمات لیزر مو و میکرو نیدلینگ ارائه می دهند رایگان است .

موارد احتمالی منفی و ضرری که یک دستگاه لیزر مو نامناسب می تواند برای بیمار ایجاد کند میتواند متعدد باشد .

 

نتایج دستگاه لیزر مو ضعیف

– ایجاد تاول و سوختگی بر روی پوست بیمار که باعث بوجود آمدن لکه های دائمی پررنگ و کمرنگ بر روی پوست بیمار و محل درمان می شود .

– دستگاه ضعیف باعث می شود تعداد جلسات درمان افزایش یافته وهزینه های بیشتری بر بیمار تحمیل شود .

– نتیجه نامطلوب و کوتاه مدت که رشد مجدد موها در چند ماه بعد را در پی خواهد داشت .