چاپ کردن این صفحه

آی – پی-ال /ایلایت / اس اچ آر ipl-elight-shr

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شبه لیزر آی پی ال ایلایت(ipl-elight) –آی پی ال ، اس اچ آر (ipl-shr)– ایلایت اس اچ آر(elight shr) چیست و نحوه عملکرد آن در جوان سازی و رفع ضایعات پیگمانته همچنین لیزر موی زائد چگونه است؟
-در سال های گذشته شبه لیزها نظیر shr-ipl/ آی پی ال و اس اچ آر جای خود را در میان لیزرهایی نظیر دایود و الکساندرایت باز کرده اند.
منبع انرژی : انرژی را به سمت لامپ هدایت می کند فیلتر طرح موج مناسب را تفکیک م یکند و انرژی آزاد شده از لامپ بعد از گذر از فیلتر هندپیس به سمت مو و فولیکول روانه و گسیل می شود.
اما نکته مهم و اساسی ترین تفاوت شبه لیزرآی پی ال – اس اچ آر و لیزرهای دایود –ان دی یگ و الکساندرایت چیست؟
- جهت انجام یک درمان خوب و مناسب همواره لیزر اس اچ آر یک منبع نوری است که با گذر از یک فیلتر به صورت مستقیمبه مو می تابد ، در بهترین حالت می بایست کمی مو بر روی سطح پوست طوری که زبری حس شود وجود داشته باشد که انرژی نوری را که از منبع نوری لیزر اس اچ آر ساطع می شود به ریشه یا فولیکول برساند.
در ثورتیکه دستگاه های لیزری مانند دایود-الکساندرایت و ان دی یاگ نیاز به زبری سطح پوست نیست چرا که مو انرژی را به ریشه یا فولیکول نمی رساند ، بلکه طول موج 8.8 نانومتر یا 755 نانومتر و ... به صورت مستقیم فولیکول مو را هدف می گیرند.

لیزر موی زائد shr با سیستم جدید ، به جهت بالا بودن قدرت خروجی ، همواره با توجه به بدون درد بودن با تیپ پوست مردم ایران انطباق مناسبی داشته است، و به جهت مناسب بودن قیمت دستگاه همواره جایگزین مناسب برای لیزرهای گران قیمت به شمار می رود.